Přejít na obsah Přejít na hlavní menu Přejít na podmenu
Česky | English

Knihovna roku 2014

Obdrželi jsme ocenění Ministerstva kultury ČR Knihovna roku 2014 za zavedení služby Lekotéka  hračky a didaktické pomůcky. Službou jsme navázali na soustavnou práci s uživateli se speciálními vzdělávacími potřebami. Záměrem bylo podpořit rozvoj motorických a komunikačních dovedností dětí a vytvářet pozitivní vztah ke knihovnám a čtenářství.

 https://www.kjm.cz/data/cena.png

BIBLIOWEB 2013

V soutěži o nejlepší webovou prezentaci knihoven BIBLIOWEB 2013 jsme získali ocenění za nejlepší knihovnický bezbariérový web. Soutěž zorganizoval Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR.

https://www.kjm.cz/data/tmp/gal627/big/biblioweb.jpg

Cena MOSTY 2012

Při slavnostním předávání cen MOSTY 2012 , které uděluje NRZP ČR za mimořádnou aktivitu nebo čin ve prospěch občanů se zdravotním postižením, jsme vyhráli v kategorii I. - instituce veřejné správy - za bezbariérovost a soustavnou péči o uživatele s různými druhy handicapů.

https://www.kjm.cz/data/tmp/gal610/big/DSC_0177.jpg

Knihovna roku 2012

KJM získala cenu Ministerstva kultury ČR Knihovna roku 2012 v kategorii významný počin v oblasti poskytování veřejných knihovnických a informačních služeb za systematickou péči s uživateli s různými druhy handicapů a inspirativní přínos pro další knihovny.

https://www.kjm.cz/data/tmp/gal530/big/DSC01970.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku